Activiteiten per jaar, periode 2009 - 2013 2009 2010 2011 3) 4) 3) 3) Aanmaak motorbok X Completeren en aanpassen vormbogen rompzijkanten en vóór windscherm') (x) X Aanmaak benzinetank met ophanging (x) Completeren en montage staartwiel installatie »OK Completeren kabelgeleiding hoogte- en richtingroer Aanmaak en montage kabels hoogte-en richtingroer »OK (x) Aanmaak romphek en beplating staartstuk (x) Construeren en aanbrengen onderzijde romp Aanschaffen Aanmaak radiator X» X» X Aanmaak inlaattunnel radiator, koelkleppen, bediening') X Aanmaak uitlaattunnel radiator') X Wijzigen schoudergordels bestuurder corrigeren verspanning gewijzigde bevestiging") OK X Wijzigen voetenstuur (en bestuurdersstoel?) i.v.m. Bendix rem Bekleden romp X» X» Aanmaak baldakijnstijlen Aanmaak afsteuning stabilo, N-stijlen X» X» X Aanmaak verspanning stabilo, baldakijn en vleugels X Bouw bovenvleugel X» (x) Aanmaak rolroerbediening in bovenvleugel aansluiting roeren aansluiting stuurkolom') »OK X Aanbrengen overige voorzieningen in/aan bovenvleugel') X Aanmaak rolroeren X» X Aanmaak condensor (x) Voorbereiden Bekleden bovenvleugel en rolroeren') X X Aanbrengen voorzieningen in/aan ondervleugels X» (x) Bekleden ondervleugels »(x) X Aanmaak hoofdlandingsgestel X» (x) Aanmaak plaatwerk »(x)>> X X Overige activiteiten, planning nader te bepalen. 1) 2) X X 2012 3) 2013 3) Diverse activiteiten worden onderkend, o.a. diverse stroomlijnprofielen en de montage van het gehele vlieg tuig, maar er is nog geen plan voor de uitvoering. De invloeden van de verhuizingen van het VTOC en het MLM zijn ook nu nog niet te bepalen. X verwachting; X» (x) uitloop; x»x uitstel; (x) begonnen; uitgesteld of uitgelopen t.o.v. plan 2007; OK gereed; »OK gereed na uitloop of uitstel; »(x) begonnen na uitstel. Stand van zaken en verwachting. Met name op detailniveau is er heel wat gebeurd. De verwach tingen voor de komende jaren zijn nog steeds hoog gespannen, zoals blijkt uit onderstaand overzicht van activiteiten. In dit overzicht zijn opnieuw enkele activiteiten toegevoegd of aangevuld [aan geduid met in de lc kolom]. Zaken die vóór 2009 gereed waren zijn nu weg gelaten. Tot besluit. Het streven blijft om het eindproduct bij de officiële opening van het Nationaal Militair Museum in de expositie opgenomen te zien. Het jaar is nog onzeker, vóór 2013 zal het niet gebeu ren. 27 (X) (X) (X) X X

Spinner | 2010 | | pagina 29