Geschenkbon In het nu nieuwe jaar wordt uw voorzitter 74 en moet dus gaan uitzien naar een opvolger. Statutair kunnen bestuursleden tot maximaal de leeftijd van 75 jaar in functie blijven. Tot mijn genoegen kan ik verklappen dat ik Generaal-majoor KI.u b.d. Eric Oliemans, tot voor kort Plaatsvervangend Commandant Luchtstrijdkrachten, bereid heb gevonden het voorzitterschap van onze Stichting over te nemen. Dit jaar zullen we benutten om hem geleidelijk aan in te werken. Aangezien hij het MLM in zijn dossier had en bovendien qualitate qua zitting had in de Raad van Toezicht van het geprivatiseerde Leger en Wapen Museum, zijn hem militaire museumzaken niet vreemd. Toekomstplannen en veranderingen in personele bezetting alom, niet alleen in onze stichting, ook in het MLM zelf. Die veranderingsprocessen zijn Zit u helemaal omhoog en hebt er geen idee van wat voor cadeau u een relatie moet schenken, dan is het misschien een optie om uw relatie voor een jaar 4Vriendvan het Militaire Luchtvaart Museum te maken. Dit is nu mogelijk door aanschaf van een fraai ogende geschenkbon in enveloppe. U kunt de geschenkbon kopen tegen een introductieprijs van 15,-. De ontvanger van de bon kan daarop zijn gegevens invullen en de bon (zonder postze gel) opzenden naar de SVMLM. een blijvend gegeven. Blijvend is ook een mooi museum, constant vernieuwend, met een groot en enthousiast publiek. Weer ruim 130.000, welk vergelijkbaar museum tipt daaraan? En steeds weer die enthousiaste staf en vrijwilligersschare die hun hart hebben verpand aan 'hun' museum. Tijdens de geanimeerde Kerstsocial voel je die sfeer. En krijg je met zijn allen de raad mee van een vrijwilliger, die om redenen van leeftijd afscheid moet nemen, toch goed te blijven zorgen voor 'zijn mooie museum'. Het onze ook, gelukkig. Met die gedachten complimenteer ik allen die weer een uitstekend MLM jaar neerzetten en wens ik u allen een goed en gezond 2010 toe. F.P. Schulte, Generaal-majoor KLu b.d. Voorzitter De geschenkbon is verkrijgbaar in de winkel in het museum tegen contante betaling en bij de penningmeester door overmaking van het bedrag op rekening 46987 onder vermelding van 'Geschenkbon' en uw NAW-gegevens. 2

Spinner | 2010 | | pagina 4