Terugblik Saab-b ij eenkomst Opening vernieuwde Flying Centre 2 *De Saab bijeenkomst op het MLM De werkzaamheden gaan inmiddels onverdroten voort. Het programma van eisen, de zogenaamde outputspecificaties, krijgt steeds meer contouren en ook bij het vervaardigen van het Museaal Presentatie Concept worden goede vorderingen gemaakt. Twee jaar van intensieve voorbereidingen waren daaraan voorafgegaan. Onder het toeziend oog van vele kinderen leverde een SA R-helikopter van de Luchtmacht de toegangscode af, waarmee Theo ten Haaf vervolgens de deuren van het Flying Centre kon openen. Op 17 januari vormde het terrein van het Militaire Luchtvaart Museum het verzamelpunt voor een grote groep bezitters van Saab-auto's uit Nederland en België. De Saab-rijders kwamen die dag bij elkaar om publiciteit te genereren voor het noodlijdende Zweedse automerk. Het was die ijzige zondagmiddag een drukte van belang op het Kamp van Zeist. Aan het begin van de middag stonden enkele honderden Saab-voertuigen opgesteld tussen de vliegtuigen, wat voor een geanimeerde drukte zorgde. Vanuit Soesterberg zetten de Saab- rijders koers naar Muiden, waar de tocht werd afgesloten. Zowel voor de Saab-gemeenschap als voor het museum was het, mede gezien de grote media-aandacht, een geslaagde dag. Op woensdag 10 februari opende Commodore Theo ten Haaf het vernieuwde Flying Centre. Bij de opening van het Flying Centre waren kinderen van twee basisscholen uit Soesterberg aanwezig, die meteen na de opening 'bezit' namen van het Flying Centre en naar hartenlust genoten van de experience die hier wordt geboden. De eerste ervaringen met de nieuwe opzet zijn positief. *Het vernieuwde Flying Centre wordt geopend

Spinner | 2010 | | pagina 4