Collectie Vooruitblik F-15A Eagle opgeknapt Landmachtdagen en Luchtmachtdagen Pilot Experience 4 eerste zaterdagse opening werd het MLM meteen door meer dan 400 bezoekers aangedaan: geen slechte start! De afgelopen maanden werd de F-15 van het MLM opgeknapt door familiebedrijf Elzinga in het Friese Jirnsum. Eind februari werd het toestel weer afgeleverd in Soesterberg. Besloten is de F-15 niet meer buiten op te stellen, maar, in afwachting van plaatsing in het nieuwe museum, onder te brengen in één van onze depots op het Museumkwartier op de voormalige Vliegbasis Soesterberg. De komende maanden zullen ook de Dakota, de Neptune en de Fokker F-27 worden gedemonteerd voor een opknapbeurt. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Daarbij wordt samengewerkt met de Sectie Personeelsvoorziening van de Koninklijke Luchtmacht. Tijdens dit evenement kunnen belangstellenden alles te weten komen over het beroep van vlieger en zelf ook ervaren hoe het is om vlieger te zijn. Zoals te doen gebruikelijk wordt de bezoekers in deze eerste dagen van mei eveneens de mogelijkheid geboden even plaats te nemen in een aantal vliegtuigen. Ook dit jaar zal het MLM, om zijn naams bekendheid verder te vergroten, aanwezig zijn op de Landmachtdagen en de Luchtmachtdagen. De Landmachtdagen worden op 29 en 30 mei georganiseerd in Havelte. De Luchtmachtdagen zullen op 18 en 19 juni plaatsvinden op de Vliegbasis Gilze-Rijen. Dr. J.A.M.M. Janssen Directeur MLM Van zaterdag 1 tot en met zondag 9 mei zal weer de jaarlijkse Pilot Experience plaatsvinden. De F-15 Eagle werd in Jirnsum opgeknaptT

Spinner | 2010 | | pagina 6