Op eigen benen landingsgestel gezet. Op 26 mei is ook de staartbok verwijderd: de C.X romp met staart staat dan op eigen benen. Nadat is geposeerd voor de fotograaf zijn de bokken weer geplaatst om de opstelling te kunnen realiseren die nodig is voor het volgende hoofdstuk: de ondervleugels. Ondervleugels Voordat men met het bekleden kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De uitvoering van de ramen voor controleluiken bij de beslagen voor de N-stijlen en bij de voorligger aan de vleugelwortel is gedestilleerd uit tekeningen en foto's, evenals de bijbehorende versterkingen. Vervolgens zijn de benodigde houten delen bij het MLM gemaakt. Het neustriplex voor bij de N-stijlen eveneens. De besla gen voor de N-stijlen en aan de vleugelwortels zijn aangebracht. Als de romp op het hoofdlandingsge stel rust en de noodzakelijke ruimte voor de linker ondervleugel in de nieuwe opstelling is verkregen kon deze op 2 juni worden gepast aan de romp. Dat wil zeggen: het werd duidelijk waar en hoe de 'uitsparing voor de achterstijl van het landings gestel', genoemd in het tekeningenprogramma, is bedoeld. Ook blijkt dat de bovenrand van de vleu gelwortel onderbroken moet zijn. De beslagen aan de romp en aan de vleugelwortel zijn en passant Op eigen benen vanuit een andere hoek geschoond, respectievelijk afgesteld. Op 9 juni zijn de onderbreking en de uitsparing voor de achter stijl gemaakt. De ramen en versterkingen aan de vleugelwortel kunnen nu worden aangebracht, waarna de vleugel aan de romp kon worden beves-

Spinner | 2010 | | pagina 16