Vlaggen in top bij bezoek Bomber Command Association den lijve ervaren. En dat blijft een bijzondere sen satie. Net als andere jaren was er weer veel belangstel ling voor de Pilot Experience. Tijdens het evenement werden bijna 9.000 bezoekers geregistreerd. 'Dagjeweggers' kiezen MLM als topbestemming Na een dagje uit kunnen bezoekers van onder meer musea en attractieparken op de site DagjeWeg.NL een oordeel achterlaten over het uitstapje dat zij hebben gemaakt. Dat oordeel wordt dan ook in een cijfer uitgedrukt. DagjeWeg.NL maakte een selectie van de best beoordeelde uitstapjes. In de categorieën musea en tuinen vielen de gratis uitstapjes in de smaak. Het Militaire Luchtvaart Museum in Soesterberg versloeg alle andere musea. 'Erg leerzaam en verras send leuk', zo luidde het oordeel van de redactie van DagjeWeg.NL in een persbericht dat enkele weken geleden werd verspreid. Bezoek Bomber Command Association Op 1 mei bezocht een delegatie van 20 leden van de Bomber Command Association (BCA) het MLM. De Britse veteranen waren in ons land om een aantal herdenkingen bij te wonen. Zij kregen in het MLM een voor deze gelegenheid op maat gesneden rond leiding. Als eerbetoon aan de gevallenen werden bij deze gelegenheid de vlaggen gehesen van het Verenigd Koninkrijk, Nederland en de Koninklijke Luchtmacht. Onthulling Gedenkteken Luchtvarenden Donderdag 27 mei onthulde de Commandant Luchtstrijdkrachten, Luitenant-generaal J.H.M.P. Jansen het Gedenkteken Luchtvarenden op het terrein van de voormalige Vliegbasis Soesterberg. Met dit gedenkteken worden alle Nederlandse militairen van de Militaire Luchtvaart herdacht die ten gevolge van oorlogshandelingen of een luchtvaartongeval in een luchtvaartuig zijn omge komen als direct gevolg van de uitvoering van een dienstopdracht. De namen van de militairen van de Militaire Luchtvaart Koninklijk Nederlands-Indisch Leger, Luitenant-Generaal Jac Jansen spreekt de genodigden toe bij de onthulling van het Gedenkteken Luchtvarenden

Spinner | 2010 | | pagina 4