Een aantal auto's van het type Donkervoort op terrein MLM In memoriam Erik Stap Op 13 juni 2011 overleed onze collega Erik Stap. Hij was sinds november 2005 werkzaam bij het museum in de functie van coördinator materieel en logistiek. Wij verliezen in Erik een prettig, betrouwbaar en behulpzaam collega. Erik was al langere tijd ziek en is slechts 50 jaar geworden. De crematie vond plaats op dinsdag 21 juni. Werken aan de toekomst De dialoog met de drie consortia die meedingen naar het project defensiemuseum Soesterberg vor dert gestaag. Dit deel van de voorbereidingen voor de realisatie van het nieuwe museum wordt rond de jaarwisseling afgesloten. Intussen wordt er ook al intensief nagedacht over de opbouw van de nieuwe organisatie van het nieu we museum. Bij de vulling van de personeelsforma tie wordt in eerste instantie geput uit het personeel dat op dit moment in vaste dienst werkzaam is bij de beide fusiemusea. Elders wordt er eveneens hard gewerkt aan dossiers die van belang zijn voor het project. Bij de gemeen ten Soest en Zeist zijn de voorbereidingen voor de bestemmingsplannen voor het terrein van de Vlieg basis Soesterberg in volle gang. De voorontwerpen zijn begin juni ter inzage gelegd voor de inwoners van beide gemeenten. Lego Tijdens de meivakantie konden kinderen in de leef tijd van 3 tot 15 jaar in het MLM modellen bouwen van LEGO. Meer dan 6.000 bezoekers kwamen in deze week naar het museum. Aan het evenement was ook een wedstrijdelement verbonden. Vele kin deren, al dan niet geholpen door vaders en opa's, sloofden zich uit om het mooiste model te maken en dongen zo mee naar een aantal mooie prijzen. Mobiel erfgoed Op 15 mei vormde het MLM het trefpunt voor de landelijke motor zijspandag, de Maseraticlub en een club van cabriobezitters. Op 28 mei was het MLM etappeplaats voor de motor toertocht geor ganiseerd door VTMC Motary en op 18 juni was een aantal auto's van het merk Donkervoort te bewonderen op het middenter rein van het museum. 1

Spinner | 2011 | | pagina 3