1 yj wexr**t De onderzijde van de bovenvleugel N-stijl beslagen, het afwerken van uitsparingen in en bij rib 1, het aanbrengen van neustriplex en het beplanken van de vleugelwortels. De ondersteuning van het MLM hierbij mag niet onvermeld blijven. Ook met de statische en stuwdrukleidingen en de elektrische bekabeling zijn vorderingen gemaakt. Bovenvleugel De rolroerbediening is nagenoeg compleet. De on derzijde van de vleugel is voorzien van de beslagen voor het baldakijn en de N-stijlen, de elektrische leidingen voor de navigatielichten en de massa draden voor de radio. Het geheel is inwendig twee maal gelakt voordat de ramen voor de controlelui ken en de beplanking vanaf de voorligger tot de achterrand werden aangebracht. De plaatsing en een aanpassing van de hijsbeugels zijn bepaald. Het detailontwerp van de condensor is aangepast voor de verworven pianoscharnieren. Binnenkort wordt een mal gemaakt die de vleugelbeslagen simuleert voor het uitlijnen van de baldakijnbeslagen en - stijlen aan de romp. De vleugel zal daarna worden gekeerd voor o.a. het aanbrengen van triplex aan de neus en het overgangstriplex er achter. Romp In de loop der jaren is een origineel windscherm geplaatst en is door het VTOC gewerkt aan een aantal carrosserieplaten voor de bovenzijde van de romp. Ook is destijds een eenvoudige watertank ge monteerd, waarvan de bovenkant voor het oog deel moet uitmaken van de beplating. In 2009 werden foto's verkregen van de - ingewikkelde - originele tank. V 3 Delen van de mal voor de watertank tussen de vormbogen 7

Spinner | 2011 | | pagina 9