De beide ondervleugels De voorkant wordt op hoogte gebracht met behulp van een hefbok Dan rest het voltooien van de bommenrekken: passing deksels verbeteren, een borging op de sluitingen van de deksels ontwerpen en maken en de stroomlijnkappen voor de bomhaken voorzien van hun binnenwerk. Dit werk kan worden gedaan nadat de vleugels, samen met de bovenvleugel, aan de romp zijn gepast. Waterpas, echt waterpas Het inkorten van het landingsgestel vergt een niet voorziene controle of de uitsparingen onder aan de wortels van de ondervleugels voldoende zijn als de schokbrekers geheel zijn ingedrukt. De romp moet daarvoor hoog staan zoals voor het passen van het landingsgestel, maar dan met de gemonteerde ondervleugels in de juiste V-stelling. Bovenvleugel. Een mal die de vleugelbeslagen simuleert voor het uitlijnen van de baldakijnbe slagen en -stijlen aan de romp is gemaakt en in Aalsmeer afgeleverd. De N-stijlen zijn in september geleverd en gecheckt aan de beslagen. De vleugel is daarna gekeerd voor o.a. het aanbrengen van tri plex aan de neus en het overgangstriplex er achter. De navigatielichten en de elektrische leidingen inclusief massadraden zijn aangebracht. Er is en thousiast gewerkt, ondanks reorganisatie- (bezui- nigings-) en verhuisperikelen bij het MLM en, zoals gepland in augustus, nadert nu de eindsituatie van de bovenvleugel die is voorzien voor het passen, samen met de ondervleugels, op en aan de romp te Aalsmeer in februari/maart 2012. Nadat ook de plaatsing van het bovenste scharnier van de condensor was bepaald en vastgelegd en de aansluitingen waren getekend is het voltooien van de condensor uitbesteed bij Van den Bos Aviation met geplande afleverdatum omstreeks 1 februari 2012. Door wie, wanneer en waar de condensor wordt gemonteerd zal nog worden bepaald. Na het passen van de vleugels en de vleugelstijlen, waarbij de lengten van de te bestellen spandraden worden bepaald, zal de bovenvleugel te Aalsmeer worden 10

Spinner | 2012 | | pagina 12