De staart, nu zonder uitstulpingen De verbouwde pedalen en het houten model Het motorbok past nu op de romp en kan worden afgewerkt januari een voorstel doen voor de (tijdelijk) mon tage van de bok en de motor aan de romp. Dat is nodig om te bepalen wat te Aalsmeer zou kunnen worden gedaan en wat elders, mogelijk bij HES. Richtingroerbesturing vóór en rempedalen. Het verbouwen van de (geërfde) pedalen van Fins model voor de C.X LVA te Aalsmeer vordert gestaag, mede dankzij de hulp die de Hobbyclub van de Vereni ging Oud Fokker Employees (VOFE) in Amstelveen levert door bemiddeling van Ab Steenbergen, die zelf ook flink wat huiswerk verricht. Uitrusting. De producten van Frans Kerstens, de modelbouwer die 'dummy' apparaten bouwt voor onze C.X, zijn getoond tijdens de modelbouwmani- De overdracht van de 'dummy' apparaten tijdens de NMM festatie in oktober. Daar heeft hij ze op 23 oktober 'overgedragen' aan de SVMLM en vervolgens voor de realisatie van alle gevraagde verbeteringen weer meegenomen. Hij is bereid ook een tweetal 'dummy' Munerelle zuurstofregelaars te bouwen. Vooruitzichten. Ondanks het vele werk dat is verzet schuiven de eerst drie voorlopige mijlpalen (zie Spinner 41, juli 2011) naar het eerste kwartaal van 2012. Dit is vooral veroorzaakt door extra werk i.v.m. het opnieuw maken van de beplating van het staartstuk, vertraging bij het vervaardigen van de watertank en de motorbok en het noodza kelijk laten inkorten van het landingsgestel. We verwachten dat begin januari nog een ervaren medewerker zich bij de groep te Aalsmeer zal aansluiten. Er is goede hoop dat er in dit kwartaal behoorlijke vorderingen zullen zijn; het einddoel blijft bereikbaar. 4- 13

Spinner | 2012 | | pagina 15