IMO 16 Novembei De neussectie (motor, -bok en buiscon structie beplating) is begin november aan de romp gemonteerd, de overgang is gecontroleerd en de vorm van de onderkant is bepaald met behulp van mallen en een model van de voorzijde van de inlaat- tunnel voor de waterkoeler. De noodzakelijke com pensatie voor een eerder geconstateerde afwijking van de romp bij de bevestiging van de motorbok is daarbij eveneens bepaald. Daarna is de neussectie gedemonteerd en naar Historic Engineering overgebracht voor het zo veel mogelijk completeren van de motorinstallatie (powerplant). De mal voor de beplating is naar Van der Ham getransporteerd; aanmaak van de carros serieplaten wordt voorbereid. De eerste concrete resultaten worden zichtbaar. Neussectie, begin beplating Het vervaardigen van de overgang romp/ondervleu gels is voorbereid d.m.v. dummy vleugelwortels aan de romp waarop dwarsdoorsneden in karton zijn pasgemaakt. Deze dienen vervolgens als basis voor mallen. Aanmaak van de mallen is gestart (P. Sta- lenberg). Het plaatwerk voor de overgang kielvlak/ romp is afgeleverd (P. Stalenberg) en wordt samen met plaatwerk van het staartstuk voltooid. Overgang kielvlak-romp Decembei Een model van de inlaattunnel voor de waterkoeler is onder de romp gehangen, een proef model voor een inlaatklep en onderdelen voor de 10 kleppen worden gemaakt. Aan de ondervleugels is de laatste hand gelegd: op 15 december zijn ze opnieuw naar ATN overge bracht, nu voor bekleden en schilderen. Laatste hand(en) aan de ondervleugels Aanslagen voor de stuurbeweging van hoogte- en richtingroer naderen hun voltooiing. De stokken voor de kabelafsteuning in de vleugelverspanning worden afgewerkt m.b.v. een mal. Onderdelen voor de rolroerbesturing aan het balda kijn zijn afgeleverd (HEP) en onderaan het baldakijn gemonteerd, de verbinding met de stuurstang in de romp is gereed. De vijf besturingskabels voor het richtingroer worden gespannen en afgewerkt. Overgang romp-ondervleugel

Spinner | 2013 | | pagina 18