Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum INHOUD De Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum heeft ten doel: Het geven van steun aan het Militaire Luchtvaart Museum te Soesterberg, in al zijn recreatieve, educatieve en public-relationstaken, alsmede het streven naar het instandhouden van een collectie betreffende de geschiedenis van het luchtwapen. Het Militaire Luchtvaart Museum is met ingang van 1 juli 2013 gesloten. Het zal opgaan in het Nationaal Militair Museum op de voormalige vliegbasis Soesterberg. Uitgave van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum Nr 50 - oktober 2013 College van advies: R.G. Boekhoven Prof. Dr Ir J.L. van Ingen Dr J.M. Schröder Lt.-Gen. b.d. Dr D. Starink Prof. Dr Ir H. Tennekes Ere voorzitter: F.P. Schulte Erelid: H. Dieters t Bestuur: Voorzitter: F. Groen Vice-voorzitter R. Zeijlemaker Secretaris: Ir G. van Putten Penningmeester: Drs E.J. Remkes Leden: L.M.M. Baltussen Ir Th.A. Bierman H.G. Berfelo P.P.A. Moreu Donateuradministratie: Postbus 178 3769 ZK Soesterberg Redacteur: H.G. Berfelo Rijnkade 28-3, 6811 HA Arnhem h.berfelo@upcmail.nl Foto omslag: dit moest het worden.... Inzet: Het Nationaal Militair Museum zal in oktober 2014 worden geopend. Notities uit het Museum 1 In Memoriam 'Gus' Winckel 6 Update van het Fokker C.X project 8 100 jaar militaire luchtvaart - deel 2 9 Moeilijk met museum in Monterblanc 28 Letterlijk 'Uitgevlogen' 32 MLD D.VII in Deutsches Museum 34 Recent verschenen 37

Spinner | 2013 | | pagina 2