en rails zijn toegevoegd. Helaas was het niet mo gelijk de beplating achter de uitlaattunnel en die tussen de ondervleugels tijdig te maken. Op 27 november werd het geheel, rustend op een speciaal vervaardigde bok, getransporteerd naar ATN. De voor het transport gedemonteerde delen en een flinke hoeveelheid weer te monteren of nog af te werken onderdelen werd tegelijk overgebracht, evenals nog te verwerken materiaal en mallen die bij de productie van plaatwerk zijn gebruikt. Enkele componenten (o.a. een venturi voor de accu-ontlucht ing onder de romp) zijn op 19 december bij ATN als nog gemonteerd. Balans opmakei De vrijwilligersgroep zal zijn acti viteiten zo veel mogelijk nog voortzetten terwijl zij daarnaast hun huidige werklocatie ontruimen. Ui terlijk 31 maart wordt deze locatie opgeheven. Naar verwachting zullen nog diverse artikelen kunnen worden gemaakt en/of gemonteerd (bij ATN), zoals: lampje kompas bestuurder, navigatielicht onder de romp, bommenafwerpkast, radio, richtingaanwijzer waarnemer en voetcontact, elektrisch paneel waar nemer, plank met omvormers, haspel en doorvoer- koker sleepantenne, zes bevestigingen voor patroon trommels, brandblussers en zuurstofregelaars. Plannen voor de voortzetting van het project tot, tijdens en na de tijdelijke expositie in het NMM worden i.o.m betrokkenen gemaakt, inclusief een begroting. Pièce de resistance vormen de car rosserieplaten en toebehoren, stroomlijnkappen en -profielen voor stijlen, en inlaatbuizen voor de motor. Bezien wordt of de vrijwilligers een deel van het nodige werk zouden kunnen doen, met welke hulpmiddelen en waar. Door bemiddeling van de Directeur MLM worden nieuwsberichten over het project geplaatst in de Nieuwsbrief NMM en op de website: www.nmm.nl Het eerste op 1 augustus 2013, het tweede wordt verwacht eind januari 2014. Voor het voltooien van het project moeten de beno digde fondsen worden bijeengebracht. Ook daaraan wordt gewerkt, maar suggesties en directe bijdra gen voor het project van Vrienden en anderen blij ven bijzonder welkom. Onderzijde van de romp met luiken Het laden van de C.X, op transport naar ATN

Spinner | 2014 | | pagina 13