L 1 Nr 51 - januari 2014 Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum INHOUD EH*% Uitgave van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum College van advies: R.G. Boekhoven Prof. Dr Ir J.L. van Ingen Dr J.M. Schröder Lt.-Gen. b.d. Dr D. Starink Prof. Dr Ir H. Tennekes Ere voorzitter: F.P. Schulte Erelid: H. Dieters t Bestuur: Voorzitter: F. Groen Vice-voorzitter: R. Zeijlemaker Secretaris: Ir G. van Putten Penningmeester: Drs E.J. Remkes Leden: L.M.M. Baltussen Ir Th.A. Bierman H.G. Berfelo P.P.A. Moreu Donateuradministratie: Postbus 178 3769 ZK Soesterberg Redacteur: H.G. Berfelo Rijnkade 28-3, 6811 HA Arnhem h.berfelo@upcmail.nl Foto omslag: na 100 jaar, het begin van de tweede 100: F-35A. foto Lockheed Martin De Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum heeft ten doel: Het geven van steun aan het Militaire Luchtvaart Museum te Soesterberg, in al zijn recreatieve, educatieve en public-relationstaken, alsmede het streven naar het instandhouden van een collectie betreffende de geschiedenis van het luchtwapen. Het Militaire Luchtvaart Museum is met ingang van 1 juli 2013 gesloten. Het zal opgaan in het Nationaal Militair Museum op de voormalige vliegbasis Soesterberg. Het Nationaal Militair Museum zal in oktober 2014 worden geopend. Notities uit het Museum Vriendendag 9 november 2013 Quo Vadis Vriendenstichting Het Fokker C.X project 100 jaar militaire luchtvaart - deel 3 Historie op Hendon Recent verschenen 4 6 9 12 27 42

Spinner | 2014 | | pagina 2