Hifi De C.X bij ATN: het is een grote kist! ment beschikbaar gestelde poster worden aangevuld met de C.X informatie en aan alle Vrienden tijdig toegestuurd, voor het evenement op Hemelvaartdag, 29 mei. Een Nieuwsbericht met een aankondiging voor de Nieuwsbrief NMM is voor die datum niet meer opgenomen. Het evenement moest echter wor den uitgesteld als gevolg van overvloedige regenval op de voorafgaande dagen. De nieuwe datum is 30 augustus 2014. Als U het vliegtuig nog wil bekijken terwijl nog veel van het interieur zichtbaar is, wordt het dus 30 augustus 2014 op Vliegveld Hoogeveen, of voor lopig niet. De viering van 50 Jaar EHHO was uiteraard ver voor bereid: de C.X replica was gereed voor de expositie. De ontstane situatie maakte het gewenst dat ik toch naar Hoogeveen ging, zodat ik in de gelegenheid was enkele foto's te maken vóórdat de voor het weekend geplande noodzakelijke demontage van de vleugels zou plaatsvinden (de opstellingsruimte is nodig voor onderhoud aan vliegtuigen van betalende klanten; de C.X kan zonder vleugels in een andere hangar). De mensen van ATN zullen het vliegtuig opnieuw expositiegereed maken i.s.m. vrijwilligers van "Dutch Classic Aviators" waartoe ook zij behoren. Een Nieuwsbericht n.a.v. het uitstel met een foto van de op 29 mei gereedstaande C.X, heeft begin juni kort op de site van het NMM gestaan. Plaatsing van een vervolg omstreeks 1 augustus wordt nagestreefd om het project in het voetlicht te houden, mede met het oog op de noodzakelijke fondsenwerving. Uw ideeën blijven welkom.

Spinner | 2014 | | pagina 6