venste bevestiging van de antenne-doorvoerkoker aangepast en verbeterd. Over de plaatsing van de Munerelle zuurstofregelaar bij de bestuurder is geen documentatie beschikbaar v.w.b. de C.X van de LVA. Ter voorbereiding van het inbouwen van de regelaar, die ook destijds (1936) de Siebe - Gorman regelaar verving, is de eerder inge bouwde regelaar (die sterk op laatstgenoemde lijkt), verwijderd. Het zoeken naar een geschikte plaats voor het vervangende apparaat leverde slechts één reële mogelijkheid op: zie foto. De vervanging was al voor onbepaalde tijd uitgesteld en dus niet voorzien voor 2014. Behalve deze activiteiten zijn nog enkele controles uitgevoerd en kleine verbeteringen aangebracht in de bemanningsruimte. Joop Spaargaren van het museum Crash '40-'45 (Aals- meerderbrug) is nog bezig met de aanmaak van 142 klembeugels voor het bevestigen van de beplating: de overeengekomen tegenprestatie voor het verkrij gen van een hoeveelheid spullen van de SVMLM uit de loods in Aalsmeer. Nieuwe vrijwilliger, nieuwe hoop. De aanmaak van stroomlijnkappen voor de verende stijlen en het scharnier aan de V-stijl van het landingsgestel was grotendeels voorbereid en een kostenschatting was Doorvoerkoker sleepantenne met spandraad verkregen toen eind 2013 duidelijk werd dat de beschikbare middelen niet toereikend zouden zijn. Paul Stalenberg, die een belangrijk aandeel had in het tot nu toe gerealiseerde plaatwerk, heeft aange boden deze kappen te maken als een bijdrage aan het project. Uit een gevraagde offerte voor alleen het voor deze kappen benodigde materiaal bleek echter dat daarvoor onvoldoende geld beschikbaar is. Nieuwe sponsor, nieuwe actie. Het materiaal is ech ter op 17-12-14 toch beschikbaar gekomen en wel uit "sponsoring" door AmEuro Metals BV, inmiddels gevestigd te Gorinchem, van welk bedrijf ook in het verleden aluminium plaat is betrokken. Zij schreven Brandblusser waarnemer

Spinner | 2015 | | pagina 18