Schets ad interim 4e vervolg 2 De stijlkappen en de nu twee-delige scharnierkap aan de kopij voor deze Spinner. De montage van de scharnierkap is voorlopig i.v.m. verkeerde montage van de draaiarmen aan de V-stijl, waardoor de juiste positie van de kap pas na correctie van die montage is te realiseren. Voor de kappen aan de verende stijlen moeten de nodige bevestigingsramen nog worden toegevoegd. AmEuro Metals BV, dat ons "wat plaatwerk gratis" ging leveren (6 x het gevraagde - sic.), heeft onze tegenprestatie (wat mooie foto's van de Fokker C.X) niet benut voor een berichtje op hun eigen website, zoals hun bedoeling was en wat het project enige publiciteit zou hebben opgeleverd in luchtvaartkringen. Helaas. Van de zaken die werden doorgeschoven naar 2015, is het afwerken van de ingang van de antenne - doorvoerkoker met een aluminium kapje uitgevoerd. Het (voorlopig) monteren van de klep van de verbandkast, het passen van de pitot/ static buizen met stroomlijnprofiel en beugels op de N-stijl nog niet. Voor het herstellen van de staartwielstijl (Jack van Egmond treedt hier op als vrijwilliger) is het benodigde buismateriaal aangeleverd. De voortdurende interim-situatie was aanleiding voor ATN om de aan het begin van dit artikel vermelde alternatieven te opperen. In genoemd overleg is besloten het bekleden en schilderen van de bovenvleugel en de rolroeren uit te stellen, zodat niet wordt vooruitgelopen op hetgeen het overleg in het bestuur oplevert. Het vervangen van de Siebe-Gorman zuurstofregelaar bij de bestuurder, voorbereid in 2014, kan in 2015 zijn beslag krijgen (vrijwilligerswerk). Nieuw klusje is het aanbrengen van een sluiting aan de accukast (klep valt open). Daarnaast kunnen de bovengenoemde "doorgeschoven zaken" hopelijk worden uitgevoerd, inclusief de juiste montage van de stroomlijnkappen. De dummy vleugelwortels kunnen binnenkort worden gemonteerd en het is de bedoeling om dan de vormen, maten, constructie en details te bepalen van de onderplaat en de overige ontbrekende plaatwerkdelen nabij de ondervleugels. Het blijft Paul Stalenberg maakt een stijlkap passend Een stijlkap passend en voorlopig bevestigd

Spinner | 2015 | | pagina 4