Indisch Militair Tijdschriftliteratuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1933. I. ONDERWERP. Tijdschrift, nummer en jaar. KRIJGSKUNST. Algemeen. Verlustfestigkeitdoor Gründel. Die Luftverteidigung im Rahmen der neuzeitlichen Kriegführungdoor Thelen. Franchissement des cours d'eaudoor Thonnard. Angriffsführung im Oebirgskriege door Altrichter. M. W. '33 No. 39. M. W. '33 No. 40. B. B.S. M. '33 No. 5. M. W. '33 No. 43. Gasoorlog. De gasoorlog en de verdediging daartegen, ook met het oog op de burgerbevolkingdoor S. Schil de rman. De ontsmetting van met blaartrekkende strijdgassen besmette terreinen in het roode legerdoor S. Schilderman. O. Kr. W. '32/33 3e afl. Mav. '33 No. 5. TACTIEK. Algemeen. Cent problèmes de mécanisationdoor Fuller. Het van hoog naar laag doorkomen van bevelen door Dulfer. Eenige belangrijke punten, waarop door inf. commandanten in voorste lijn gelet moet worden bij het opgeven van doelen aan de artillerie en het waarnemen van vuur van artilleriedoor van der Meulen. Das Kraftfahrzeug für Aufklarung und Gefecht door v. Faber du Faur. La marche d' approchedoor Brossé. Het gereorganiseerde leger op Java. Organisatie en optreden van onze „lichte troepen"door Jhr. Sandberg. Munitionstaktikdoor Höfl. R. de Cav. '33 Mars/Avril. Mav. '33 April. Mav. '33 April. M.W. '33 No. 38 R. M. F. '33 Avril e. v. I M.T. '33 No. 6. M. W. '33 No 41 e. v. Infanterie. Het voorhoede-bataljon doorL. P Schmidt. De spitspatrouille tijdens een rust; door van der Waal. Infanteriefeuer gegen Maschinengewehre Mav. '33 No. 5. Mav. '33 No. 5. M. W. '33 No. 42.

Indisch Militair Tijdschrift | 1933 | | pagina 101