juni - oktober Verborgen vliegtuigen Hoe verbergt u een vliegtuig op de grond en hoe maakt u een vliegtuig onzichtbaar in de lucht Een tijdelijke tentoonstelling over camouflage en kleurgebruik in de luchtvaart. zondag 4 oktober Nationale Wetenschap- en Techniekdag zondag 18 t/m zondag 25 oktober 16e Nationale Modelbouw Manifestatie Tientallen modelbouwers tonen hun prachtige modellen van vliegtuigen, schepen en voertuigen. Daarnaast zijn er demonstraties met varende en vliegende modellen. Voor de modelbouwers zijn in diverse categorieën prijzen beschikbaar, waaronder een rondvlucht in een historisch Havard lesvliegtuig. dinsdag 27 oktober t/m zondag I november Lucht vaart-Film-Week Tijdens de Luchtvaart-Film-Week is een groot aantal bijzondere films en documentaires te zien. In de ochtend worden documentaires over specialistische en technische onderwerpen vertoond en in de middag algemene luchtvaartfilms. Het programma is één maand tevoren verkrijgbaar. Je beklimt de vliegtuigtrap en stapt voorzichtig in de cockpit. Na het vastgespen van de riemen Dat kun je nu ervaren in het Militaire Luchtvaart Museum. Diverse vliegtuigen staan open: jachtvliegtuigen, straaljagers, bommenwerpers, les- en transportvliegtuigen. november - december Air to Air Voor het eerst bij elkaar: Europese luchtfotografen met hun mooiste luchtfoto's. dinsdag 29woensdag 30 en donderdag 31 december Open-Cockpit-Dagen zakt langzaam het cockpitdak. READY FOR TAKE OFF! Wie heeft het niet eens willen weten hoe het is om jachtvlieger te zijn? Onder begeleiding wordt de werking van het toestel uitgelegd. 32 Evenementen onder voorbehoud

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1998 | | pagina 32