AKTIVITEITEN AGENDA 2006 Deze zomer zal Bob van Staeveren met een tweetal voorstellingen actief zijn in het MLM. 2006 Expositie "De Jachtvlieger" Expositie in het kader van het 25-jarig jubileum van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum. De expositie geeft een beeld van de veranderingen waarmee de Nederlandse jachtvliegers door de jaren heen te maken hebben gekregen. Centraal staat de wisselwerking tussen mens en vliegtuig en er wordt tevens ruime aan dacht besteed aan de uitstraling van de militaire luchtvaart naar andere sectoren van de samenleving. elke dinsdag en donderdag van 10.00 - 12.00 uur in juli, augustus en kerstvakantie Kinderworkshops Vliegen of Straalmotor Tijdens de workshop krijgen kinderen van 9 t/m 12 jaar meer inzicht in de principes van het vliegen. De eerste workshop gaat in op het liftprincipe, de manier waarop een vliegtuig kan blijven vliegen. De tweede workshop geeft inzicht in de werking van de straalmotor, actie en reactie. elke le zondag van de maand Filmdag elke woensdag en zondag in juli Bob van Staeverens' vlieginstructie elke woensdag en zondag in augustus Bob van Staeveren naar Engeland najaar 2006 Expositie "Aviation Art III' zaterdag 16 en zondag 17 september Open Werkplaatsdagen vrijdag 20 t/m vrijdag 27 oktober Nationale Modelbouw Manifestatie zaterdag 11 en zondag 12 november Virtueel Demoweekend Groot vluchtsimulatorenspektakel woensdag 27 december 2006 t/m zondag 7 januari 2007 Bob Salto met een nieuwe theatershow Evenementen onder voorbehoud 30

Spinner | 2006 | | pagina 30